Masaüstü Teknik Servis

Casper Teknik Servis Çorlu
Masaüstü Bilgisayar (PC) Hakkında

PC deyimi Personal Computer den gelmektedir, Kişisel Bilgisayar anlamında uzun yıllardır kullandığımız masaüstü bilgisayarlarımızdır. Masaüstü Bilgisayarlar genel olarak uzun yıllar kullanılacak şekilde dizayn edilmektedir. Bunun içinde masaüstü bilgisayarlarımızın bakım ve onarımı çok önemlidir.

Masaüstü Teknik Servisimiz

Yıldız Bilgisayar firması olarak siz değerli teknoloji kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak için her marka ve modelin bakımı ve onarımını yapmak bizim görevimizdir.

Masaüstü Bilgisayarlar için yükseltmeler ve donanım güncellemeleri Yıldız Bilgisayar tarafından güvenli ve en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Bilgisayarlar için donanım ve yazılım güncellemeleri ve her türlü arıza için bizi tercih edebilirsiniz. Uzun yılların tecrübesi ve yetkin teknik servis ekibimizle sizlerin kişisel masaüstü bilgisayarlarının tamir ve bakım işlemlerini yapmaya devam ediyoruz. En doğru tercih için Çorlu'da Yıldız Bilgisayarı seçmelisiniz.

Masaüstü Bilgisayarlarda Karşılaşılan Bazı Sorunlar
  • Masaüstü Bilgisayarın Yavaş Çalışma Sorunu
  • Virüs Bulaşması yada Reklam Robotları Enfeksiyonu
  • Windows Çökmesi ve Mavi Ekran Hataları
  • Isınma Sorunları ve Kendiliğinden Kapanma
  • Güç Kaynağı Arızaları
  • Sabit Disk Değişimleri/SSD Yükseltmesi
  • Donanım Yükseltmeleri/Upgrade işlemleri
Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Yıldız Bilgisayar servisine ulaşmak için sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir veya 0 (282) 651 95 09 nolu telefondan servis randevusu alabilirsiniz. Ayrıca tüm Casper marka ürünlerinin periyodik bakımlarınızı ve diğer marka ürünlerinizin bakımlarını yaptırmak için sitemizden ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sitemizden bize ulaşarak hizmet aldığınız tüm servislerimiz hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi paylaşabilir, aldığınız hizmet kalitesini puanlayabilir ya da servisimizden ilk kez hizmet alacaksanız Yıldız Bilgisayar müşterilerinin firma hakkındaki görüşlerini inceleyebilir ve aklınıza takılan tüm sorulara diğer kullanıcılar ile birlikte yanıt arayabilirsiniz.