Casper Yetkili Bayi ve Teknik Servis

Casper Yetkili Servis Çorlu
Casper Yıldız Bilgisayar Servisi Hakkında

Yıldız Bilgisayar servisi, Türkiye genelinde Elektronik sektöründe hizmet vermekte ve Casper markası için yetkili servis olarak müşterilerine çözümler sunmaktadır. Çorlu'nun tek Casper marka elektronik aletlerin bayisi konumundayız.

Casper Yetkili Bayisi Olarak Ne Yapıyoruz?

Casper marka teknolojik aletlerin; masaüstü, dizüstü ve akıllı telefon ürünlerinin garanti belgesi ile birlikte garanti teknik servis hizmeti ile satışını gerçekleştiriyoruz.

Casper marka ürünlerinizin teknik bakım/onarım hizmet servislerini yapıyoruz. Aletlerinizde meydana gelen teknik sorunların veya hasarların çözüme kavuşturulması için hizmet vermekteyiz. Garanti süresi geçmiş olan Casper marka ürünlerin teknik servisini orjinal yedek parçaları kullanarak sizlere güvenilir hizmet sağlamaktayız.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Yıldız Bilgisayar servisine ulaşmak için sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir veya 0 (282) 651 95 09 nolu telefondan servis randevusu alabilirsiniz. Ayrıca tüm Casper periyodik bakımlarınızı yaptırmak için sitemizden ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sitemizden bize ulaşarak hizmet aldığınız tüm servislerimiz hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi paylaşabilir, aldığınız hizmet kalitesini puanlayabilir ya da servisimizden ilk kez hizmet alacaksanız Yıldız Bilgisayar müşterilerinin firma hakkındaki görüşlerini inceleyebilir ve aklınıza takılan tüm sorulara diğer kullanıcılar ile birlikte yanıt arayabilirsiniz.