Bizden Haberler

Çorlu Casper Yetkili Servis

Yıldız Bilgisayar Çorlu'nun Tek Casper Bayisi

Çorlu'nun tek Casper marka bayisinin ve yetkili servisi olmamız teknolojinin en iyisini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduğumuzun kanıtıdır.

Kurulduğumuz günden bugüne Çorlu'nun teknoloji ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamakla beraber orijinal ekipmanlarımızla birlikte kaliteli hizmet vermekteyiz. Profesyonel güvenilir hizmetimiz ve uzman kadromuzla ile geçmiş yıllara dayanan teknoloji tecrübemiz, bizi Çorlu'da tek Casper Yetkili Bayisi olmamızın haklı gururunu yaşatmaktadır.

Çorlu Casper Yetkili Servis

Garanti Laptop Tamiri İçin Yıldız Bilgisayar

Teknik bakım ve onarım için Yıldız Bilgisayar garanti güvencesi ile müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.

Başta Casper marka ürünleri olmak üzere diğer marka ürünlerinin bakımı/onarımı Yıldız Bilgisayarın tecrübeli teknik servis hizmeti ile sağlanmaktadır. Dizüstü bilgisayarların arıza veya hasar sorunlarını en kısa sürede en kaliteli hizmet güvencesi ile sağlamaktadır.

Çorlu Casper Yetkili Servis

Toplama Masaüstü Satışı ve Teknik Servisi

Toplama bilgisayar yapımı, Casper marka ürünlerinin satışı ve yetkili servisi Yıldız Bilgisayar firmasının güvence garantisi ile sağlanmaktadır.

Çorlu Yıldız Bilgisayar firması orijinal Casper marka ürünlerinin satışını, sonrasında teknik servisini sağlamaktadır.

Yıldız Bilgisayar firmasının uzman kadrosunun son teknolojik ve bütçenize uygun parça ekipmanlarını toplayarak aradığınız bilgisayarı yapmaktadır. Yıldız Bilgisayar ayrıca istediğiniz donanıma ve yazılıma sahip parça bileşenleri ve garanti belgesi ile beraber sonrası için teknik servisi sağlamasıyla kurumsal hizmet sunarak hayallerinizin toplama bilgisayarını yapmaktadır.

Çorlu Casper Yetkili Servis

7/24 Acil İletişim Destek Hattı

Tüm elektronik ürünlerinizin teknik servis sorunu için bakım/onarım hizmeti sunmakla beraber iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve telefon numaralarımızdan 7/24 destek hizmeti alabilirsiniz.